بانک اطلاعات پزشکان - بانک اطلاعات دندانپزشکان

  

دکتر علیرضا فرهمندی / فلوشیپ جراحی شانه در تهران

  • گروه: ارتوپدی
  • مرتبه علمی: فلوشیپ
  • رشته تخصصی: فلوشیپ جراحی شانه
  • شماره نظام پزشکی: 58854
  • استان: تهران
  • شهر: تهران
  • وبسایت
تماس
دکتر علیرضا فرهمندی - ارتوپدی

تاریخ ایجاد: 1393/08/02 آخرین ویرایش: 1399/02/28 بازدید: 7432

درباره دکتر علیرضا فرهمندی

دکتر علیرضا فرهمندی فوق تخصص جراحی شانه و آرنج از کالج سلطنتی کشور انگلستان .
کلیه اعمال جراحی مربوط به شانه ، بازو و آرنج شامل مشکلات مادرزادی ، جراحی های ترمیمی، آسیبهای ورزشی ، پارگی ها و آسیب های تاندونی و کپسولی ، جراحیهای مربوط به فلج اعصاب و شبکه براکیال ، جراحیهای مربوط به تعویض مفصل (آرتروپلاستی ) و جراحیهای مربوط به شکستگی در این نواحی توسط اینجانب بطور کامل طبق آخرین متد جراحی روز دنیا قابل انجام میباشد .
باید توجه داشت تعداد افرادی که واقعا ً مدرک فوق تخصصی جراحی شانه ( فلوشیپ جراحی شانه ) را در ایران دارند بسیار محدود است. واکثر افرادی که خود را فوق تخصص جراحی شانه معرفی مینمایند در واقع دارای این مدرک نبوده و فقط یک متخصص ارتوپدی میباشند.
بهترین راه تعیین این مسئله مراجعه به سایت سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران بوده و در آنجا با انتخاب گزینه فلوشیپ جراحی شانه ( فوق تخصص جراحی شانه ) تعداد افرادی که واقعا این مدرک را دارند به شما معرفی میگردد.
واضح است بقیه سایت های تبلیغاتی که در آن برخی افراد خود را به عنوان فوق تخصص جراحی شانه معرفی مینمایند کاملا بی اعتبار میباشد .

خدمات تخصصی

لیه اعمال جراحی مربوط به شانه ، بازو و آرنج شامل مشکلات مادرزادی ، جراحی های ترمیمی، آسیبهای ورزشی ، پارگی ها و آسیب های تاندونی و کپسولی ، جراحیهای مربوط به فلج اعصاب و شبکه براکیال ، جراحیهای مربوط به تعویض مفصل (آرتروپلاستی ) و جراحیهای مربوط به شکستگی در این نواحی توسط اینجانب بطور کامل طبق آخرین متد جراحی روز دنیا قابل انجام میباشد .

آدرس و تلفن دکتر علیرضا فرهمندی

مطب شخصی

تلفن: 02188880640-09917048126