بانک اطلاعات بیمارستان های کشور

  

بیمارستان مهراد

نوع تخصص: عمومی

بیمارستان خصوصی
  • سازمان متبوع: خصوصی
  • استان: تهران ، شهرستان: تهران
  • منطقه (تهران): منطقه7
  • تلفن: 88747401-9
  • فکس: 88746194
  • نشانی: خيابان شهيد مطهري-خيابان ميرعماد-نبش کوچه ششم-بيمارستان مهراد
  • وبسایت: سایت بیمارستان مهراد
  • پست الکترونیک: Info@mehradhospital.com
تماس
  - بیمارستان خصوصی

تاریخ ایجاد: 1393/08/26 آخرین ویرایش: 1393/09/01 بازدید: 6102

iconمعرفي بیمارستان مهراد

تاریخچه




در تاریخ 1349/10/17 گروهی از اساتید و پیشکسوتان پزشکی تصمیم گرفتند تا شرکت بهداشتی درمانی مهراد را با هدف خدمت رسانی و ارتقا سطح سلامت در شهر تهران پایه‌گذاری کنند. این مؤسسین:
دکتر وارطان اروستونیان، دکتر اردشیر بابک سمیعی، دکتر مهدی اخوین، دکتر جمال اصغرزاده، دکتر قدرت اله موثقی، دکتر سید حسین امامی کلیشاوی، دکتر احمد مشیری، دکتر علیرضا کاویانیان، دکتر کیارش نفیسی و دکتر پرویز بقائی بودند.

ساخت بیمارستان مهراد از سال 1352 در زمینی به مساحت 2100 متر مربع واقع در خیابان میرعماد تهران آغاز شد. این خیابان بین خیابان‌های شهید مطهری و شهید بهشتی در شهر تهران واقع است. کار ساختمانی و تجهیز بیمارستان در سال 1361 پایان یافت و بیمارستان از تاریخ 1361/10/18 به طور رسمی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

مجموع زیر بنای بیمارستان مهراد بالغ بر 12 هزار متر مربع است و در سه قسمت ساختمان شماره یک (6 طبقه) ، ساختمان شماره دو (4 طبقه) و ساختمان شماره 3 (کلینیکها) احداث شده است.


تیم پزشکی:

در حال حاضر 69 نفر از ورزیده‌ترین و مجرب‌ترین پزشکان کشور به عنوان سهامدار در درمان بیماران مراجعه کننده به بیمارستان فعالیت می‌نمایند.
لازم به ذکر است که این بیمارستان از خدمات همکاران میهمان در رشته‌های غدد داخلی، پوست و روانپزشکی، چشم، رادیولوژی، جراحی ترمیمی و پلاستیک نیز استفاده می‌کند.

بیمارستان مهراد با 249 تخت فعال دارای کلیه بخش های تخصصی و بیشتر رشته های فوق تخصصی می باشد.

این بیمارستان از ابتدا درجه یک شناخته شده و اکنون نیز از حیث ارائه خدمات درمانی و کیفیت آن ممتاز است.

iconمعرفی بخش های درمانی

بخش های بستری: زنان و زايمان-داخلي يك-اطفال-ICU جراحي-ICU داخلي-POST آنژيوگرافي-بخش نوزادان-ICU قلب باز-CCU-جراحي دو-NICU----جراحي يك-جراحي سه
بخش های ستاره دار: اتاق عمل اورژانس-تختهاي بخش اورژانس-دياليز-ليبر-تخت زايمان-اتاق عمل-تخت هاي تحت نظراورژانس
بخش های پاراکلینیک: آزمايشگاه پاتولوژي-آزمايشگاه طبي-آندوسكوپي-آنژيوگرافي-اكوكارديوگرافي-تست ورزش-راديولوژي-سونوگرافي-سنگ شكن برون اندامي-سي تي اسكن-كولونوسكوپي-ماموگرافي-ركتوسيگموئيدسكوپي-اسپيرومتري
بخش های درمانگاهی: درمانگاه ارولوژي-درمانگاه ENT-درمانگاه ارتوپدي-درمانگاه اطفال-درمانگاه اعصاب و روان ( روانپزشكي )-درمانگاه پوست-درمانگاه جراحي عمومي-درمانگاه جراحي مغز و اعصاب-درمانگاه داخلي-درمانگاه زنان و زايمان-درمانگاه قلب-درمانگاه گوارش

iconخدمات ويژه

iconکادر درمانی

iconبیمه های طرف قرارداد