بانک اطلاعات بیمارستان های کشور

  

بیمارستان فيروزآبادي ري

نوع تخصص: عمومی

بیمارستان دولتی
  • سازمان متبوع: دانشگاه علوم پزشکی
  • استان: تهران ، شهرستان: ري
  • منطقه (تهران): منطقه20
  • تلفن: 55902064-9
  • فکس: 55902064
  • نشانی: فداییان اسلام - نرسیده به میدان شهر ری
  • وبسایت: سایت بیمارستان فيروزآبادي ري
تماس
  - بیمارستان دولتی

تاریخ ایجاد: 1393/08/27 آخرین ویرایش: 1393/08/29 بازدید: 3547

iconمعرفي بیمارستان فيروزآبادي ري

تاريخچه
 
بیمارستان فیروزآبادی با نام سابق مریض‌خانه فیروزآبادی در دوم آذر ماه 1313 با ظرفيت 600 تخت ثابت و به همت والای مرحوم سيد رضا فيروزآبادی و با کمک دکتر امیر اعلم در منطقه 20 شهر تهران ساخت و وقف شد.

مریض‌خانه بعدها گسترش پیدا کرد و اکنون به صورت بیمارستانی با تمامی خدمات به فعالیت خود ادامه می‌دهد. در گذشته این بیمارستان با کاشی‌کاری‌های فیروزه‌ای رنگش در ضلع جنوب شرقی بیمارستان فعلی قرار داشت و بر آن این جمله نقش بسته است : " این مریضخانه وقف است بر فقرا و رعایا و غربا و بیچارگان، لعنت بر کسیکه تخلف نماید"

هم اكنون آقاي سيد جعفر فيروآبادي آخرين فرزند مرحوم آيت الله فيروزآبادي (موسس و واقف بيمارستان فيروزآبادي)، توليت اين مركز درماني را بر عهده دارد. 


 
 
 
در حال حاضر بيمارستان فيروزآبادی بعنوان يک بيمارستان جنرال و درجه يک در رديف يکی از بزرگترين مراکز عمده آموزشی و درمانی سطح کشور قرار دارد و با متراژ تقريبی 52000 متر مربع زمين و حدود 25000 متر مربع زير بنا به عنوان يک بيمارستان تخصصی و تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی ايران فعاليت مینمايد. فلسفه وجودی بيمارستان فيروزآبادی ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصي بابالاترين کيفيت و با هزينه ای مناسب همراه با بکارگيری مديريت زمان در محيطی بهداشتی و با حفظ کـرامت انسانی مراجعين است .نقطه عطف این خـدمات، بکارگيری شيوه های نوين مديريت بيمارستانی در ارائه خدمات ممتاز به کليه مراجعین در این مرکز میباشد.

 
بيمارستان فيروزآبادي داراي متخصص زنان، جراحي، داخلي، گوارش، اطفال، ارتوپدي، راديولوژي، روماتولوژي، نفرولوژي، بيهوشي، ارولوژي، گوش و حلق و بيني، نورولوژي، روان‌پزشک، چشم، پاتولوژيست، تغذيه و داروساز است. همچنين داراي بخش‌هاي جراحي زنان و مردان، داخلي-عفوني، اطفال، دياليز، ICU ،Post CCU ،CCU و اورژانس ميباشد.

iconمعرفی بخش های درمانی

بخش های بستری: CCU-ICU--NICU-نوزادان------ENT-ارولوژي-اطفال-ارتوپدي-چشم-جراحي عمومي-POST CCU-داخلي-زنان -داخلي اعصاب-زايمان(POST Partum)-عفوني
بخش های ستاره دار: تالاسمي--دياليز--زايمان-ليبر--اتاق عمل-اتاق عمل اورژانس--اورژانس تحت نظر-اورژانس زنان-post Partum(ريكاروري بعد از زايمان)
بخش های پاراکلینیک: الكتروآنسفالوگرافي-آندوسكوپي-اكوكارديوگرافي-الكترميوگرافي-تست ورزش-داروخانه-راديولوژي-سونوگرافي-كولونوسكوپي-اسپيرومتري-پاتولوژي-ازمايشگاه-اديومتري-اپتومتري-فيزيوتراپي-الكتروكارديوگرافي-ماموگرافي-تزريقات-پانسمان-تغذيه-ليزرتراپي-NST
بخش های درمانگاهی: درمانگاه ارولوژي-درمانگاه ENT-درمانگاه ارتوپدي-درمانگاه اطفال-درمانگاه اعصاب و روان ( روانپزشكي )-درمانگاه بيهوشي -درمانگاه پوست-درمانگاه جراحي عمومي-درمانگاه چشم-درمانگاه داخلي-درمانگاه داخلي اعصاب ( نورولوژي )-درمانگاه زنان و زايمان-درمانگاه طب فيزيكي و توانبخشي-درمانگاه عفوني-درمانگاه قلب- درمانگاه نفرولوژي -درمانگاه روماتولوژي-درمانگاه تيرويئد-درمانگاه گوارش-درمانگاه تغذيه-درمانگاه اورژانس-درمانگاه ديابت

iconخدمات ويژه

iconکادر درمانی

iconبیمه های طرف قرارداد