بانک اطلاعات بیمارستان های کشور

  

بیمارستان رامتين

نوع تخصص: قلب و عروق

بیمارستان خصوصی
  • سازمان متبوع: خصوصی
  • استان: تهران ، شهرستان: تهران
  • منطقه (تهران): منطقه1
  • تلفن: 22420136-9
  • فکس: ۲۴۰۴۴۵۸
  • نشانی: ولنجک انتهای خیابان ۲۲ بیمارستان فوق تخصصی قلب و عروق وتروما ی رامتین
  • وبسایت: سایت بیمارستان رامتين
تماس
  - بیمارستان خصوصی

تاریخ ایجاد: 1393/08/28 آخرین ویرایش: 1393/08/29 بازدید: 4372

iconمعرفي بیمارستان رامتين

درباره بیمارستان رامتین

درباره بیمارستان رامتین

بیمارستان رامتین از بهمن سال ۱۳۷۹ با هدف ارائه خدمات مناسب و سریع در زمینه بیماران تصادفی وجادّه ای و درمان بیماران قلب و عروق آغاز به کار نمود.
مدیران، پزشکان، پرستاران و سایر کارکنان بیمارستان که مجموعاً جزء پرسنل واقعی بیمارستان رامتبن نامیده می شوند، اصل ارتقاء مداوم کیفیت وخدمات وسرعت در پاسخ گویی به نیازها و تأمین و ارتقاء رضایتمندی بیماران و مراجعین را محور کار خویش قرار داده و تا به امروز در مسیر اجرای این اصول تلاش مستمر داشته اند.

بیمارستان رامتین با ظرفیت نهایی ۵۰ بیمار بستری و ۶ اتاق عمل در زمینی به مساحت ۱۴۰۰متر مربع و زیربنای تقریبی ۵۳۰۰ متر مربع در ۹ طبقه در شمالی ترین نقطه تهران واقع شده است. این بیمارستان از  بهمن سال۷۹ با هدف ارائه خدمات مناسب و سریع در کلیه رشته های پزشکی آغاز به کار نمود.

موقعیت مکانی بیمارستان به مراجعین این فرصت را داده که ضمن دسترسی آسان به بزرگراه های اصلی شهر تهران از هوای پاک و سالم وشرایط مناسب جهت پارکینگ برای پزشکان و همراهان در اطراف بیمارستان مهیّا می باشد .ضمناً این مرکز خارج از محدودۀ طرح ترافیک  شهر تهران قرار دارد.
پزشکان متخصص در رشته های گوناگون جراحی های قلب و عروق و توراکس (قفسه صدری ) وجراحی های دست وعروق محیطی وجراحی عمومی و داخلی، آزمایشگاه های پیشرفته و امکانات تصویربرداری کامل به صورت شبانه روزی در خدمت بیماران می باشند.

بیمارستان رامتین یک مجموعه خصوصی و طرف قرارداد با بیمه های تکمیلی می باشد. مرکز کامپیوتر فعاّل و جامع بیمارستان رامتین ارتباط و هماهنگی بین کلّیه قسمت های مختلف بیمارستان را فراهم نموده است تا سرعت و دقّت امور اداری و درمانی بیماران به حدّ کمال برسد.

امکان استفاده از امداد هوایی و نشست و برخاست هلیکوپتر بر باند روی بام بیمارستان از جمله مواردی است که این بیمارستان را از مراکز مشابه متمایز می سازد .علاوه بر آن وجود بخش تحقیقات رامتین برای تحقیقات در زمینۀ بیماریهای مختلف برروی حیوانات وجه تمایزدیگراین مرکز درمانی می باشد.سابقه درخشان ریاست محترم بیمارستان رامتین دکتر علیرضا عصمت در درمان بیماران سانحه دیده بسیار وسیع بوده که از دیرباز در این زمینه فعالیت داشته اند و همچنین،بیمارانی که از آنها قطع امید شده است ،از ویژگیهای درمانی مهّم این بیمارستان می باشد.

 

iconمعرفی بخش های درمانی

بخش های بستری: CCU-بخش ICU-داخلي-ccu
بخش های ستاره دار: اتاق عمل-اورژانس-اتاق عمل اورژانس
بخش های پاراکلینیک: آزمايشگاه رامتين-داروخانه رامتين-راديولوژي رامتين
بخش های درمانگاهی: دندانپزشكي رامتين-درمانگاه اورژانس

iconخدمات ويژه

iconکادر درمانی

iconبیمه های طرف قرارداد