بانک اطلاعات بیمارستان های کشور

  

بیمارستان بهارلو

نوع تخصص: عمومی

بیمارستان دولتی
  • سازمان متبوع: دانشگاه علوم پزشکی
  • استان: تهران ، شهرستان: تهران
  • منطقه (تهران): منطقه11
  • تلفن: 55658500-11
  • فکس: 55648189
  • نشانی: ميدان راه آهن ميدان بهداري- بيمارستان بهارلو
  • وبسایت: سایت بیمارستان بهارلو
  • پست الکترونیک: Hosp_baharloo@tums.ac.ir
تماس
  - بیمارستان دولتی

تاریخ ایجاد: 1393/09/01 آخرین ویرایش: 1394/10/14 بازدید: 16627

iconمعرفي بیمارستان بهارلو

بيمارستان بهارلو يک مرکز دانشگاهي است که به ارائه خدمات جامع تخصصی وفوق تخصصی درزمينه هاي بهداشتي، درماني،تشخيصي، آموزشي و پژوهشي مي پردازد. اين بيمارستان با حضور فعال در عرصه درمان و آموزش پزشکي جامعه با تلاش پزشکان،  پرستاران ، کارکنان متعهد و دلسوز  و ارائه خدمات درماني مطلوب همواره به دنبال آن است  كه  رضايت بيماران را تامين نموده و با رعايت اصول اعتباربخشي، حاکميت باليني و ايمني بيمار نقش مؤثري در ارتقاي سلامت کشور ايفا  نمايد.

بیمارستان بهارلو با بیش از 70سال قدمت ، در زمان تأسیس یکی از بزرگترین و مجهزترین بیمارستانهای تهران بوده است که طی سالیان ، علی رغم فراز و نشیب ها بر وسعت و تنوع فعالیت های آن افزوده شده است .
بیمارستان بهارلو با داشتن درمانگاههای تخصصی متعدد از جمله داخلی ، جراحی ، اطفال ، زنان و زایمان ، پوست ، گوش و حلق و بینی ، مغز و اعصاب ، چشم ، آسم و آلرژی ، دیابت ، ارتوپدی ، قلب ، طب کار ، دندانپزشکی به غالب نیازهای تخصصی مراجعین پاسخ می گوید . وجود داروخانه با توان پاسخگویی به تمام نیازهای بیماران سرپائی و بستری ، امکانات پارکلینیکی از جمله CTS ، سنجش تراکم استخوان ، ماموگرافی ، پانورکس ، سونوگرافی ، NCV و EMG ، TCD ، ادیومتری ، اسپیرومتری ، اکوکاردیوگرافی و تست ورزش ، سنگ شکن برون اندامی بیشترین امکانات را در منطقه جنوب تهران دارا می باشد . از ویژگیهای منحصر به فرد این بیمارستان می توان به بخش قلب و CCU آن اشاره کرد ، که بزرگترین بخش قلب و عروق را بین کل بیمارستانهای جنوب تهران ، اسلامشهر و شهر ری ، دارا می باشد .بیمارستان بهارلو با بهره گیری از دو بخشA CCU وB CCU با15 تخت ،دو بخش POST CCUAB وPOST CCU B و قلب بهترین خدمات را به بیماران قلب و عروق ارائه می دهد . درمانگاه تخصصی طب کار با عنوان تنها مرکز آموزشی بالینی طب کار با استفاده از 5 عضو هیات علمی و 24 دستیار تخصصی به عنوان قویترین مرکز ارائه خدمات طب کار در کشور ، از دیگر امکانات منحصر به فرد بیمارستان بهارلو است .
همچنین با راه اندازی بخش مسمومین بهارلو ، یکی از نقیصه های مهم آموزشی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی تهران را برطرف شد . این واحد متشکل از بخش اورژانس ویژه مسمومین ، بخش (بستری) مسمومین وICU ویژه مسمومین می باشد .
آزمایشگاه تشخیصی طب کار و مسمومین نیز از امکانات ویژه ای است که با بکارگیری دستگاه های اتمیک ابزوربشن ، گازکروماتوگرافی و HPLC برای اولین با ر در کشور به خدمات ویژه در این زمینه خواهد پرداخت .
یکی دیگر از ویژگی های بیمارستان بهارلو نسبت به دیگر بیمارستانهای دانشگاهی ارائه خدمات مستقیم به مراجعین توسط متخصصین مربوطه در تمام مراحل می باشد .
بیمارستان بهارلو با 11800 متر مربع زمین و 18000 متر مربع ساختمان ، دارای بیش از200تخت در بخش های قلب (37) ، (CCU 15) ، داخلی وجراحی (53) ، زنان و زایمان (30) ، لیبر(12) ، نوزادان(14 ) ، اورژانس(14) ، دیالیز(7)
می باشد . اتاق عمل های جراحی ، ارتوپدی ، چشم پزشکی ، گوش حلق و بینی ، اورولوژی ، زنان و زایمان (لاپاراسکوپی )امکان انجام انواع اعمال جراحی را برای بیماران فراهم آورده است .
امید است ، با بهره گیری از نظرات اندیشمندان ، کارشناسان و همکاری مسئولین و متخصصین محترم ، هرچه سریعتر و با امکانات گسترده تر به وظایف سازمانی خود پرداخته و به وضعیت آرمانی خود نزدیک تر شویم .

iconمعرفی بخش های درمانی

بخش های بستری: CCU-POST CCU و قلب-ICU داخلي-جراحي زنان و زايمان-داخلي و خواب-جراحي عمومي-ICUجنرال-نوزادان-مسموميت -پست پارتوم
بخش های ستاره دار: اتاق عمل-اتاق عمل اورژانس-تالاسمي-تختهاي بخش اورژانس-دياليز-ليبر-مامايي-تخت زايمان-تحت نظر اورژانس-پست پارتوم
بخش های پاراکلینیک: آزمايشگاه طبي-آندوسكوپي-اكوكارديوگرافي-الكترميوگرافي-تست ورزش-راديولوژي-سونوگرافي-سي تي اسكن-كولونوسكوپي-آزمايشگاه پاتولوژي-آزمايشگاه طبي-اكوكارديوگرافي-الكتروآنسفالوگرافي-نوار عصبNCV-سونوگرافي عروق مغزي داپلر-سم شناسي-تست ريه-سنگ شكن-نوار قلب-سيستوسكوپي -پزشكي هسته اي-ماموگرافي -NSTنوارقلب جنين -هيستروسكوپي
بخش های درمانگاهی: درمانگاه ارولوژي-درمانگاه ENT-درمانگاه ارتوپدي-درمانگاه جراحي عمومي-درمانگاه چشم-درمانگاه داخلي-درمانگاه داخلي اعصاب ( نورولوژي )-درمانگاه دندانپزشكي-درمانگاه زنان و زايمان-درمانگاه طب كار و پزشكي اجتماعي-درمانگاه فيزيوتراپي-درمانگاه قلب-درمانگاه عمومي-درمانگاه اورژانس-درمانگاه كليه-درمانگاه ديابت-درمانگاه عفوني-درمانگاه اطفال-درمانگاه روان پزشكي-كلينيك خواب- روماتولوژي -پوست ومو-جراحي مغز و اعصاب-طب اورژانس-گوارش

iconخدمات ويژه

iconکادر درمانی

iconبیمه های طرف قرارداد