بانک اطلاعات شرکت ها و موسسات خدمات پزشکی و سلامت

  

تجهیزات پزشکی دکتر ماخ

خصوصی
  • استان: تهران ، شهرستان: تهران
  • تلفن: 02133474568
  • فکس:
  • وبسایت: drmakh.com
  • پست الکترونیک: info@drmakh.com
تماس
  - خصوصی

تاریخ ایجاد: 1394/05/12 آخرین ویرایش: 1394/09/03 بازدید: 5039

iconمعرفی

ساختار سازمانی

گلچینی از برجسته ترین کارشناسان،صنعتگران،برنامه نویسان، پزشکان و متخصصین سلامت، خانواده صنایع تجهیزات طبی دکتر ماخ را همراهی می کنند تا مجموعه صنایع تجهیزات طبی دکتر ماخ  روند روبرو رشد خود را ادامه داده و به اهداف مشخص خود در زمینه های تولید،بهره وری،اشتغال زایی و سلامت دست یابد.

تمامی تلاش خود را در این زمینه با تکیه بر اصول صداقت و اخلاق انجام می دهیم تا محصولاتی با کیفیت برتر و شایسته شان هموطنان عزیز مان ارائه کنیم.

امیدواریم نتایج این تلاش جمعی و همه جانبه  موجبات رضایت شما عزیزان را فراهم سازد.

 

اهداف و دیدگاه ها

استفاده روزمـره و مــدوام از کـفش و توجه به ساختــار پیچیده و حسـاس پا لـزوم توجـه بیشتر و جـدی تر به کـفش را سبـب می شود فشـار عمـده وزن بـدن بر روی پاها بوده و تمرکز و عبــور سیستـم و رشته هـای عصبی مهم بدن در قسمـت تحتـانی بـدن ، پاهـا را به عنـوان ستـون بدن و یکی از مهــم ترین قسمت های بدن معرفی می کند. همچنین امکان حرکت به منظور انجام تمامـی کارها توسط پاهــای سالــم صورت گرفته و بدون آن و یا در حقیقت با وجود کوچکترین نارسائی در آن ، انسان موجودی است ضعیف و آسیب پذیـر،،

لذا توجه و مراقبت از پا نه تنها امــری ضـــروری بوده بلکه در بسیاری موارد حیـاتی است و این درحالـی است که با اندکی آگاهی و دقت می توان سلامتی پاهـا و برخـورداری از تنـدرستی عمـومـی بــدن را برای سالیـان متمادی تضمین کرد.

اولین قدم در راه رسیدن به این مهم ، انتخاب و خرید یک کفش مناسب می باشد.

فلسفه و ساختار تجهیزات طبی دکتر ماخ نشات گرفته از  تفکر سلامتی برای پا و سعی در تولیـد محصولاتـی است که درکنار استفـاده از آن محصـولات ، حس مراقبت و رسیدگی به سایر اعضــای بدن نیز به مصرف کنندگان القـا شود سیستـم پیوسته و متحد اعضـای بدن و رشته های عصبـی به هم پیوسته آن فقط درصورتی سـالم و شاداب خواهد بود که تمامـی اعضـا در وضعیتـی مطلـوب و سالـم باشند . با بـروز کوچکترین عـارضه در عضـوی از بدن ، تمامی اعضا درگیر شده و درصورت عدم رسیدگی ، نارســائی به تمــامی قسمت های بــدن گسترش پیدا کرده و سلامت عمومی بدن در وضعیت بحرانی و خطرناک قرار می گیرد.

کفش طبی دکتر ماخ زمانی به هـدف خود می رسد که مصــرف کننده از هر لحـاظ در وضعیتی منـــاسب قـرار گرفته و راحتی و سلامتی خود  را به طور کامل احساس نماید . تمـام تلاش و فعالیت های ما در این راستــا بوده و با اطلاع رسانی گستــرده و منظــم  وتولید محصــولات مناسب و راحت ، مشکلات و نارسائی های جسمی و روحی شما را به حداقل خواهیم رساند.

 

نمایندگی ها

صنایع تجهیزات طبی دکتر ماخ، به منظور گسترش فعالیتهای خود در زمینـه فروش و بازاریابی از شهرستانها نماینده فعال می پذیرد:

مورد نمایندگی : نمایندگی فروش و پخش صنایع تجهیزات طبی دکتر ماخ

مدت نمایندگی : یک سال

اولویت برای دریافت نمایندگی : فروشـگاههای لــوازم پزشکــی معتبــر و شرکت ها یا فروشگاههای فعال در زمینه توزیع و فروش کفش های طبی و ....

 
 

 

همکاری با ما

یکی از موارد پیشرفت و بهره وری روزافـزون ‚ استفاده از پرسنل و کــادرمجرب در کلیه قسمتهای یک مجموعه می باشد صنایع کفش طبی پارسیان نیز در کنار بهـره گیری از نیروهـــای مستعـــد و توانــای خود ، به منظـورتکمیل و افزایش توان فنی و مهارتی خود ، از افراد مجرب ذیل دعــوت به همکاری می نماید :

    1 -   پزشک :جراح و متخصص ارتوپدی
    2-    کارشناس مهندسی پزشکی
    3-    کارشناس امور بازرگانی
    4-    مهندس کامپیوتر مسلط به برنامه نویسی تحت وب
    5-    طراح صنعتی و مدل ساز
    6-    تکنسین برق
    7-    کارگر بسته بندی
    8-    حسابرس
    9-    مسئول کنترل کیفیت
    10-  ناظر فنی
    11-  طراح و گرافیست
    12-  مشاور و روانپزشک
    13-  مترجم (مسلط به یک یا چند زبان مثل : انگلیسی ، آلمانی ، فرانسه ، چینی ، ترکی آذری/استانبولی و ارمنی)

علاقمندان جهت همکاری می توانند سوابق یا رزومه کاری/فعالیتی و تحصیلی خود را به آدرس زیر ارسال نمایند.

info@drmakh.com

 

iconبخش ها

iconخدمات ویژه

icon معرفی کادر

iconبیمه های طرف قرارداد