پرسش های متداول

عضویت در سامانه تخصصی پزشکی و سلامت مدیکال نت، برای تمامی افرادی که قوانین و مقررات سایت را پذیرفته اند، بلامانع است. ایجاد پروفایل های تخصصی، ویژه اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد که در یکی از شاخه های مرتبط با پزشکی و سلامت درحال فعالیت می باشند.
  • 1-پزشکان، دندانپزشکان، چشم پزشکان و ...
  • 2- بیمارستان ها
  • 3-کلینیک ها و درمانگاه ها (شامل کلینیک های پوست، مو و زیبایی، دندانپزشکی، مشاوره، ترک اعتیاد، دامپزشکی و سایر رشته های تخصصی)
  • 4-داروخانه ها
  • 5-مراکز فیزیوتراپی
  • 6-مراکز تصویربرداری
  • 7- آزمایشگاه ها
  • 8-شرکت ها (شامل شرکت های تجهیزات پزشکی، وبسایت های پزشکی، انتشارات پزشکی و ...)
ابتدا از منوی اصلی سایت وارد صفحه ثبت نام شوید. بعد از وارد کردن ایمیل، شماره همراه و رمز عبور، وارد صفحه داشبورد اعضا می شوید. عناوین بانک های اطلاعاتی در این صفحه نمایش داده شده است. مطابق با زمینه فعالیت خود، یکی از بانک های اطلاعاتی را انتخاب و بر روی دکمه مربوطه کلیک کنید. وارد صفحه ای می شوید که می بایست براساس فیلدهای مشخص شده، اطلاعات خود را جهت معرفی به کاربران مدیکال نت، در فرم مربوطه وارد کنید. بعد از پرکردن فرم، در انتهای صفحه دکمه ثبت نهایی و پرداخت حق عضویت را بزنید تا اطلاعات شما ثبت شود و وارد صفحه پرداخت حق عضویت می شوید. بعد از پرداخت، کارشناسان مدیکال نت اطلاعات شما را بررسی و در صورت تایید، در صفحه بانک موردنظر شما نمایش داده می شود.
تعرفه عضویت در بانک های اطلاعاتی مدیکال نت در سال 1399 (به مدت یک سال از تاریخ عضویت) 500.000 تومان (پانصد هزار تومان) می باشد.
سامانه تخصصی پزشکی و سلامت مدیکال نت، به منظور ارج نهادن به خدمات ارزشمند جامعه محترم پزشکی کشور، علاوه بر امکانات متعدد و متنوعی که در دسترس عموم قرارگرفته است، اقدام به طراحی و ایجاد «بانک های اطلاعاتی تخصصی» نموده است تا تمامی افرادی که به هر نحوی در شاخه های گوناگون علوم پزشکی و سلامت فعالیت دارند را پوشش داده و این امکان را فراهم سازد تا فعالیت های خود را در فضای مجازی و در قالب پروفایل های اختصاصی، با کمترین هزینه معرفی و تبلیغ کنند. در واقع بستر مناسب جهت ثبت اطلاعات کلیه رشته ها و مشاغل مرتبط با علوم پزشکی و سلامت فراهم شده است و متقاضیان محترم می توانند اطلاعات موردنظر خود را جهت معرفی به کاربران، در قالب پروفایل های ویژه ثبت نمایند و در دسترس کاربران اینترنتی قرار دهند.
درحال حاضر امکان ثبت پروفایل برای کلیه استان ها و شهرهای ایران وجود دارد.