پرسش های متداول

پرسش های متداول










عضویت در سامانه تخصصی پزشکی و سلامت مدیکال نت، برای تمامی افرادی که قوانین و مقررات سایت را پذیرفته اند، بلامانع است. ایجاد پروفایل های تخصصی، ویژه اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد که در یکی از شاخه های مرتبط با پزشکی و سلامت درحال فعالیت می باشند.

سامانه تخصصی پزشکی و سلامت مدیکال نت، به منظور ارج نهادن به خدمات ارزشمند جامعه محترم پزشکی کشور، علاوه بر امکانات متعدد و متنوعی که در دسترس عموم قرارگرفته است، اقدام به طراحی و ایجاد «بانک های اطلاعاتی تخصصی» نموده است تا تمامی افرادی که به هر نحوی در شاخه های گوناگون علوم پزشکی و سلامت فعالیت دارند را پوشش داده و این امکان را فراهم سازد تا فعالیت های خود را بدون هیچ محدودیتی در فضای مجازی و در قالب پروفایل های اختصاصی، با کمترین هزینه معرفی و تبلیغ کنند. در واقع بستر مناسب جهت ثبت اطلاعات کلیه رشته ها و مشاغل مرتبط با علوم پزشکی و سلامت فراهم شده است و متقاضیان محترم می توانند اطلاعات موردنظر خود را جهت معرفی به کاربران در قالب پروفایل های ویژه ثبت نمایند و در دسترس کاربران اینترنتی قرار دهند.

صفحات اختصاصی می باشد که در قالب آن ها، کاربران می توانند اطلاعات مورد نظر خود را بدون محدودیت متنی و تصویری ثبت کنند و در معرض دید کاربران اینترنتی قرار دهند. پروفایل های اختصاصی در 3 مدل ارائه شده است که امکانات مختلفی دارند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با انواع پروفایل و امکانات آنها به بخش ثبت نام مراجعه کنید.

ثبت نام در مدیکال نت هیچ محدودیتی ندارد. تمام افراد می توانند در مدیکال نت ثبت نام کنند و از امکانات آن استفاده کنند. ساخت پروفایل های اختصاصی، ویژه افرادی است که در یکی از رشته های علوم پزشکی و شاخه های مرتبط فعالیت دارند.

خیر. این خدمات کاملاً «رایگان» است. جهت استفاده از این خدمات می بایست در سامانه ثبت نام شود.

درحال حاضر امکان ثبت پروفایل های اختصاصی برای کلیه استان ها و شهرهای ایران وجود دارد.