بانک اطلاعات پزشکان - بانک اطلاعات دندانپزشکان

  

دکتر محمد مهدی سرزعیم / دکتر تخصص جراحی استخوان و مفاصل (ارتوپدی) در تهران

  • گروه: ارتوپدی
  • مرتبه علمی: متخصص
  • رشته تخصصی: تخصص جراحی استخوان و مفاصل (ارتوپدی)
  • شماره نظام پزشکی: 76402
  • استان: تهران
  • شهر: تهران
  • وبسایت
  • ایمیل: rt3547@gmail.com
تماس
دکتر محمد مهدی  سرزعیم - ارتوپدی

تاریخ ایجاد: 1393/08/03 آخرین ویرایش: 1399/02/27 بازدید: 6434

درباره دکتر محمد مهدی سرزعیم

خدمات تخصصی

انسان از بدو آفرینش همواره در معرض آسیب های محیطی درون و بیرون بدن قرار داشته است که بخشی از آن شامل بیماریهای متعدد و بخشی دیگر شامل حوادث محیطی است. آموزه ها ودانش بشر در مسیر تکامل خود امروزه به نقطه ای رسیده است که نسبت به ادوار گذشته پیشرفت قابل توجهی داشته است.بدیهی است که ساختمان اسکلتی، استخوانی بدن بعنوان ستون اصلی اندام آدمی نقش بسیار مهمی در ایجاد و حفظ سلامتی سایر اندامها و اعضاء بدن داشته و دارد. لیکن بنا بدلایل متعدد آسیب این بخش از بدن ناگزیر بوده و حداقل در آسیب های ناشی از حوادث و تصادفات ناخواسته قابل پیشگیری نخواهد بود. دست اندرکاران این سایت ، ضمن آرزوی سلامتی برای یکایک شما عزیزان اهداف راه اندازی این سایت را بشرح ذیل و باطلاع میرسانند: الف) با عنایت به فرهیختگی جامعه ایرانی و لزوم حفظ و ارتقاء سطح دانش عمومی و اختصاصی آن برآنیم تا در حوزه تخصص خود اطلاعات و مشاوره های لازم درخصوص آشنایی با بیماریها و آسیب های مربوطه ،پیشگیری،درمان، و مراقبتهای بعد از درمان را در اختیار عموم و نیز علاقه مندان بگذاریم. ب) اطلاعات لازم نسبت به حوادث و آسیب های ناشی از فعالیتهای شغلی و ورزشی بویژه ورزشهای سطوح حرفه ای را به مخاطبین شناسانده و راه های پیشگیری و یا درصورت مواجهه با آن راه های درمانی را بشناسانیم. ج) ایجاد شرایط تصمیم گیری صحیح ومنطقی برای آن دسته از مخاطبینی که بلحاظ سنی و یا شرایط خاص ژنتیکی یا عوامل متعدد دیگر درگیر بیماری های مربوط به ارتوپدی هستند. د)ایجاد پل ارتباطی مناسب و گسترده بر پهنای شبکه اینترنتی که امکان شناسایی پزشک متخصص را برای جویندگان آن فراهم آورد. ه) ایجاد بستری مناسب و منعطف بمنظور امکان تعامل بیمار و پزشک بمنظور رصد مداوم بیمار به گونه ای که وی همواره اطمینان خاطر و اعتماد به نفس داشته باشد که تیم درمانی او همواره پیگیر امور درمانی بیمار تا حصول سلامتی کامل خواهد بود. با عنایت به موارد فوق، آمادگی خود را جهت پاسخگویی به نیاز شما اعلام داشته و همواره پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما نسبت به بهبود روز افزون خدمات مربوطه هستیم.
لطفا” وقت قبلی رزرو فرموده و در وقت تعیین شده مراجعه نمایید.
– آندسته از مراجعینی که بنا به ضرورت وقت ویزیتشان بین بیمار است ، ناچارا” معطلی خواهند داشت که پیشاپیش پوزش می طلبیم.
– هنگام ویزیت علاوه بر دفترچه بیمه ( جهت نسحه نویسی احتمالی ) ، کلیه اسناد پزشکی و سوابق بیماری خود شامل نتایج آزمایشات ، عکس های رادیوگرافی ، MRI ، نتیجه سنجش تراکم استخوان ؛ توار عصب و عظله و ……… را همراه داشته باشید.
– بیماران کهنسال و کم توان توسط همراه آگاه به سوابق بیماری وی همراهی شود.
– بمنظور رسیدن بموقع ، ترافیک منطقه ای را در محاسبات خود در نظر بگیرید.
– چنانچه به هر دلیلی امکان حضور در زمان رزرو شده شما تغییر نمود ، لطفا” 48 ساعت قبل کنسلی آن را اعلام فرمایید تا امکان واگذاری این فرصت به سایر متقاضیان فراهم گردد.
– هدف همکاران ما در این مجموعه درمانی ارائه خدمات بهینه به شما است ، لذا استدعا میگردد همکاری مطلوب داشته باشید.

آدرس و تلفن دکتر محمد مهدی سرزعیم

مطب شخصی1

تلفن: 22766159