بانک اطلاعات بیمارستان های کشور

  

بیمارستان روانپزشکي آزادي

نوع تخصص: روانپزشکی

بیمارستان خصوصی
  • سازمان متبوع: خصوصی
  • استان: تهران ، شهرستان: تهران
  • منطقه (تهران): منطقه2
  • تلفن: 88086670-1 , 88092875 , 88076427
  • فکس: 88094140
  • نشانی: شهرک غرب. خیابان ایران زمین. روبروی مرکز خرید گلستان شماره 27
  • وبسایت: سایت بیمارستان روانپزشکي آزادي
تماس
  - بیمارستان خصوصی

تاریخ ایجاد: 1393/08/25 آخرین ویرایش: 1393/09/01 بازدید: 750

iconمعرفي بیمارستان روانپزشکي آزادي

بيمارستان روانپزشكي آزادی پس از يك انگيزه چندين ساله كه از شروع همكاري در بيمارستان و آسايشگاه رضاعي در موسس بوجود آمده بود, فعاليت خود را پس از گذشتن از موانع متعدد در محل كنوني به مساحي حدود 4000 متر مربع و مشتمل بر 3 بخش مردانه .و 2 بخش زنانه در سال 1364 آغاز كرد.

مقبوليت ويژگيهاي اين مركز از آغاز چنان پشتوانه مردمي در جهت ارائه خدمات موثر ايجاد نمود كه پس از مدتي كوتاه جايگاه واقعي خود را در ميان موسسات بهداشتي خدماتي بدست آورد.

اين مركز از بدو تاسيس تا كنون تمام مساعي خود را در جهت كمك به محروم ترين قشر بيمار جامعه يعني بيماز زواني بكار گرفته و نشاط و انگيزه خود را در اين هدف از استقبال و اطمينان خانواده ها بدست آورده و با تحمل تمام مشكلات به تلاش و كوشش خود ادامه داده تا در بهسازي اين مركز كسب موفقيت بيشتري نمايد.

اعمال مديريتي صحيح توانسته اعتماد تعداد زيادي از پزشكان خوشنامي كه اكثرا عضو هيات علمي دانشگاه هاي تهران , شهيدبهشتي و علوم پزشكي ايران هستند را جلب و از خدمات آنان بعنوان روانپزشكان ميهمان بهره گيرد.

كادر پرستاري و پيراپزشكي مشتمل بر گروهي پرستار ليسانسه با سوابق كار ممتد در بيمارستان هاي روانپزشكي و بهره گيري از يك روانپرستار فوق ليسانس , تعدادي بهيار تحصيل كرده و 6 روانشناس باليني خدمت به عزيران را بر عهده دارند.

iconمعرفی بخش های درمانی


بخش های بستری: بخش 1و2 مردان - بخش 4 - بخش زنان
بخش های ستاره دار: تختهاي تحت نظر اورژانس
بخش های پاراکلینیک:
بخش های درمانگاهی: درمانگاه اعصاب و روان ( روانپزشكي )

iconخدمات ويژه

iconکادر درمانی

iconبیمه های طرف قرارداد