مجله پزشکی و سلامت

طراحی وب سایت گروه کاری «کافه بادی»


یکی از جدیدترین وب سایت های طراحی شده توسط دپارتمان طراحی وب سایت مدیکال نت، وب سایت گروه کاری کافه بادی می باشد. این وب سایت با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا طراحی و ارائه شده است و امکانات متعدد و متنوعی دارد.

 گروه کاری کافه بادی با تمرکز بر فراگیر بودن اطلاع رسانی بر روی فضای مجازی، بر آن است تا مرجعی جامع و کامل پیرامون ارائه خدمات زیبایی از جمله تشریح فعالیت ها، اثرات، عواقب، مزایا و چگونگی انجام بوده و همچنین ارائه کنندگان این خدمات را بصورتی ساده و رایگان در اختیار مخاطبین عزیز قرار دهد و با این هدف که هم در ارتقای سطح آگاهی متقاضیان و هم در ایجاد سهم بیشتر بازار کار برای ارائه دهندگان خدمت، موثر واقع شود؛ پا به عرصه گذاشته است.

فلسفه

 با توجه به اینکه اماکنی شبیه به یک کافه، محلی برای تبادل و تعاملات فکری و فرهنگی بین مردم میباشند و از طرفی این تارگاه با هدف تبادل نظر و مشاوره برای زیبایی بدن بوجود آمده است، از این رو اسم تجاری " کافه بادی " برای این تارگاه انتخاب شده است. بر این اساس، لوگوی انتخاب شده نیز از ترکیب دو نماد فنجان (سمبل کافه) و بالندگی و شکوفایی انسان (سمبل بدن) تشکیل شده است:

 این گروه کاری تلاش دارد در قالب یک خردگاه زیبایی برای مخاطبین محترم ایفای نقش نماید و بر این اساس شعار ذیل را برای فعالیت خود انتخاب کرده است:

سالم، زیبا و شاد زندگی کن...

 

شما می توانید این وب سایت را به آدرس زیر مشاهده کنید:

 

http://www.cafe-body.com/

,
 

دیدگاه شما

0

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.